Instalacja fotowoltaiczna - Nieledwie

Nieledwie - realizacja
Nieledwie - realizacja

Dane techniczne dla wykonanej instalacji (fotowoltaika Nieledwie).

Moc instalacji 9,6 kWp
Panele fotowoltaiczne TRINA SOLAR - TSM - DE09.08 - 400W
Inwerter Huawei (Fusion Home) - SUN 2000 - 10 KTL- seria M1

System fotowoltaiczny zamontowany na parceli  w Nieledwiu.
 
Instalacja zamontowana została na konstrukcji wolnostojącej z wbijanymi stalowymi słupami pokrytymi magnelisem, który daje wielokrotnie większą odporność na korozję niz tradycyjny ocynk. 24 panele fotowoltaiczne zostały umieszczone w stronę południową. 

Montaż takiej instalacji trwa tylko jeden dzień!

Jeśli nie chcesz być uzależniony od coraz wyższych kosztów energii elektrycznej koniecznie rozważ możliwość skorzystania z odnawialnych źródeł jej pozyskiwania. 
 
Co dokładnie sprawia, że warto postawić na współpracę z firmą Home Star?
 
  • jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorami systemów montażowych renomowanej marki Schletter, która od ponad 25 lat opatentowała najbardziej zaawansowane rozwiązania do fotowoltaiki co między innymi pozwala świadczyć najwyższej jakości usługi.
  • nasza firma zajmuje się szkoleniami dla instalatorów, a nasi montażyści regularnie odbywają szkolenia, które dają Państwu gwarancję, że nowo powstała instalacja fotowoltaiczna będzie działała z maksymalną możliwą efektywnością.
  • jesteśmy przedstawicielem jednego z liderów w branży fotowoltaicznej - firmy Trina Solar - panele fotowoltaiczne, notowanej na nowojorskiej giełdzie. Trina Solar znajduje się w czołówce prestiżowej listy TIER 1 i jest znana z wytyczania nowych trendów w tej branży. Panele fotowoltaine Trina Solar to jedne z najlepszych modułów na świecie
  • korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych inwerterów renomowanych marek.
  • przedstawiciele Home Star pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniami (Czyste Powietrze, Mój Prąd 3.0 i inne)
  • wybieramy rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania dostosowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • z naszych usług skorzystały już setki zadowolonych klientów

Niech słońce zacznie pracować dla Ciebie już dziś!
Skontaktujmy się i porozmawiajmy o możliwościach dla Ciebie i Twojego domu!