FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

 
Polskie gospodarstwa rolne stają się coraz bardziej innowacyjne. Zwiększające się koszty sprawiają, że każdy rolnik szuka możliwości na wygenerowanie stałych oszczędności. Niestety koszty zużycia energii elektrycznej z roku na rok są coraz wyższe. Właśnie dlatego pewnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest stworzenie własnej elektrowni słonecznej poprzez instalację paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Nowo powstające instalacje fotowoltaiczne wspierane są przez ogólnopolskie programy, których celem jest dofinansowanie stworzonego projektu. Właściciele terenów rolnych mogą skorzystać m.in. z ulgi inwestycyjnej, która obniży podatek rolny o 25%. Bardzo popularny jest również program "Czyste Powietrze" pozwalający na generowanie kolejnych oszczędności.

Panele fotowoltaiczne można zamontować na budynkach gospodarczych jak i terenach stanowiących nieużytki rolne. Nasz wykwalifikowany zespół instalatorów oraz montażystów pomoże wybrać optymalne rozwiązanie techniczne dla Państwa gospodarstwa.
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który dokona profesjonalnego audytu i przedstawi wszystkie możliwości związane z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii w rolnictwie.


Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś i zobacz co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić.