FOTOWOLTAIKA DLA DOMUPrąd jest jednym z najważniejszych mediów w naszych domach. Bez niego żadne gospodarstwo nie jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Niestety statystyki pokazują wyraźnie, że z roku na rok dostawcy energii elektrycznej podwyższają ceny swoich usług. To powoduje w Nas frustrację oraz uczucie bezsilności… ale czy na pewno musimy godzić się na coraz wyższe rachunki?

Fotowoltaika wraz z pompami ciepła to nowoczesne, innowacyjne i popularne rozwiązanie przeznaczone dla rodzin, które przede wszystkim chcą mieć realny wpływ na generowanie co miesięcznych oszczędności oraz uniezależnić się od zewnętrznych dostarczycieli prądu.

Własna elektrownia słoneczna to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wielu polskich rodzin. Wpływ na to mają z całą pewnością atrakcyjne formy dofinansowania dla każdego nowo powstającego projektu. Dodatkowe wieloletnie gwarancje dla międzynarodowej klasy sprzętu dają pewność sprawdzonej i trafionej inwestycji na przyszłość.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś i zobacz co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić.
Fotowoltaika dla domu, idealny system fodowoltaiczny z panelami full Black Trina Solar dają szanę na produkcję darmowej energii elektrycznej
W jaki sposób możemy pomóc?
Kliknięcie przycisku Wyślij oznacza zgodę na przesłanie Twoich danych do firmy Home Star, która zgadza się je przetwarzać i wykorzystywać zgodnie ze swoimi zasadami polityki prywatności.
Bądź EKO (ekonomiczny/ekologiczny) i zacznij oszczędzać już dziś.

Stopa zwrotu z inwestycji może wynieść nawet 15-20% w skali roku,
co w dzisiejszych niepewnych czasach jest konkurencyjną i co najważniejsze bezpieczną lokatą kapitału.

Spraw aby słońce pracowało dla Ciebie i Twoich bliskich!

Co w szczególności charakteryzuje Home Star?

-Panele fotowoltaiczne najwyższej jakości
-Współpraca z technologicznymi potentatami (Huawei, Schletter, Trina Solar)
-Fachowe doradztwo w kwestii dofinansowań (Mój Prąd 3.0, Czyste Powietrze)
-Profesjonalny i sprawdzony zespół montażowy -Zadowoleni klienci czerpiący zysk