Pompy ciepła

THERMATEC - pompy ciepła - thermatec.pl


Pompy ciepła THERMATEC
Jak działa pompa ciepła?
Czym jest pompa ciepła?
 
Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które w pełni wykorzystuje energię zgromadzoną w środowisku naturalnym znajdującą się m.in. w pokładach wody, gruncie oraz powietrzu. Dzięki temu sama nie musi jej „produkować”, stając się urządzeniem zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym.

Zamiana starego, nieefektywnego kotła węglowego na nowoczesną pompę ciepła to gwarancja oszczędności oraz efektywnego wykorzystania ekologicznych możliwości wsparcia dla Twojego domu.
Jak działa pompa ciepła?
 
Pompa ciepła to urządzenie wielofunkcyjne, a przy tym bardzo łatwe w obsłudze (zautomatyzowane). Możemy z niej korzystać przez cały rok. Zimą posłuży do ogrzewania, natomiast w upalne dni pomoże schłodzić nasze mieszkanie.

Dodatkowo pompa ciepła jest urządzeniem praktycznie bezawaryjnym, które będzie Nam służyć wiele kolejnych lat. W przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł uzyskiwania ciepła możemy czuć się całkowicie bezpieczni. Nie grozi nam zaczadzenie lub wybuch nowo powstałej instalacji.
Jak działa pompa ciepła?

Jak uzyskać dofinansowanie do pompy ciepła?

 
Nowa instalacja ekologicznego źródła pozyskiwania energii jaką jest pompa ciepła, pozwala na otrzymanie dofinansowania z ogólnopolskiego programu „Czyste powietrze”. Dzięki niemu można zaoszczędzić nawet do 37 tys. zł.
Jest to forma wsparcia, która przekonała już wielu naszych klientów do tego, aby podjąć decyzję o zainstalowaniu tego nowoczesnego urządzenia w swoim domu.
Jak działa pompa ciepła?

Jaką pompę ciepła wybrać?

 
Home Star spośród wielu dostępnych na rynku możliwości wybrał te, które zapewnią naszym klientom największą wydajność i zdecydowanie obniżą koszty.

Zwróciliśmy również uwagę na to, aby zainstalowana u Państwa pompa ciepła była zarówno kompaktowa jak i bardzo cicha. Dzięki temu członkowie rodziny w żaden sposób nie odczują jej obecności.
 

Marki wybrane przez naszych specjalistów to:

 
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który wykona bezpłatny audyt i wybierze rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Państwa domu!