Gliwice

Gliwice - realizacja
Gliwice - realizacja
Gliwice - realizacja
 
Dane techniczne dla wykonanej instalacji (fotowoltaika Gliwice)

Moc instalacji 5,12 kWp
panele słoneczne TRINA SOLAR TSM DD06M.05(II) - 320W
Huawei (Fusion Home) - SUN 2000 - 5KTL-M0

Panele słoneczne Home Star Gliwice

Czy wiesz jakie są najważniejsze korzyści z instalacji fotowoltaika Gliwice? Jest to przede wszystkim uniezależnienie się od podwyżek cen prądu, niezawodność instalacji fotowoltaicznych, wieloletnia gwarancja użytkowania (25 lat), wysoka stopa zwrotu i ogólnopolskie dotacje na pokrycie części dokonanej inwestycji.

Jeśli nie chcesz być uzależniony od coraz wyższych kosztów energii elektrycznej, to koniecznie rozważ możliwość skorzystania z odnawialnych źródeł jej pozyskiwania. Dodatkowo możesz uzyskać pokaźne dofinansowanie dla swojego projektu. Zbliża się lato i jest to najlepszy czas na sprawdzoną i pewną słoneczną inwestycję w przyszłość.

Co dokładnie sprawia, że warto postawić na współpracę z marką Home Star?

- najwyższej jakości usług świadczonych przez naszą firmę świadczy fakt, że jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorami systemów montażowych renomowanej marki Schletter.
- nasi montażyści regularnie odbywają szkolenia, które dają Państwu gwarancję, że nowo powstała instalacja fotowoltaiczna będzie działała z maksymalną możliwą efektywnością.
- przedstawiciele Home Star pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniami (Czyste Powietrze, Mój Prąd 3.0 i inne)
- wybieramy rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania dostosowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości.
- z naszych usług skorzystały już setki zadowolonych klientów

Skontaktuj się z Nami już dziś! Niech słońce pracuje dla Ciebie.