Bulwersujące zmiany w fotowoltaice

Zmiany na gorsze – czy możemy im przeciwdziałać?

 

Szok i niedowierzanie!

 

Jesteśmy zbulwersowani faktem, o którym dosłownie huczy w mediach od kilku ostatnich dni! Nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być gorzej! Mamy być EKO (ekonomiczni i ekologiczni), a nowy projekt ustawy kładzie Polakom kłody pod nogi. Zastanawiamy się gdzie tu sens, a gdzie logika?

 

Ktoś zagląda nam do portfeli, a My mówimy stanowcze STOP!

 

Od 1 stycznia 2022 roku ma zmienić się obecnie obowiązujący, wyjątkowo atrakcyjny dla użytkowników prosumencki system rozliczeń za fotowoltaikę oparty na opustach! Oznacza to, że jeśli zamontujesz instalację fotowoltaiczną w przyszłym roku to nie będziesz mógł już z tego skorzystać, a Twoje oszczędności będą zdecydowanie mniejsze, niż działało to do tej pory. Może okazać się, że montaż instalacji w kolejnych latach stanie się całkowicie nieopłacalny… Jeśli więc rozważamy fotowoltaikę to teraz jest na to czas.

 

Nie odkładaj decyzji na ostatni moment!

 

Pozornie jest jeszcze czas bo każda osoba decydująca się na instalację paneli fotowoltaicznych jeszcze w 2021 roku otrzyma GWARANCJĘ utrzymania obecnych warunków na kolejne 15 lat. Warunkiem jest podłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci, które może trwać nawet miesiąc. Ponadto liczba instalacji wzrośnie
w najbliższym czasie o kilkaset %. Już teraz musimy zamawiać panele fotowoltaiczne i cały niezbędny sprzęt na niespotykaną dotąd skalę.

 

Więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na instalację odnawialnych źródeł energii to lepszego czasu nie będzie, bo masz tylko 2 opcje do wyboru:

 

ZROBISZ TO W TRYBIE PRIORYTETOWYM

ZYSKASZ

 

ZDECYDUJESZ SIĘ W KOLEJNYM ROKU

STRACISZ

 

Wzmożony ruch na fotowoltaicznej autostradzie!

 

Nasze ekipy montażowe po ostatnich „rewelacjach” mają pełne ręce roboty. Wielu naszych potencjalnych klientów, którzy zwlekali z podjęciem ostatecznej decyzji dzwonią do nas z prośbą o umówienie terminu instalacji! Trudno się temu dziwić, bo jest to ostatni moment na podjęcie decyzji aby uzyskiwać oszczędności z fotowoltaiki.

 

Ceny prądu galopują jak wyścigi konne na Służewcu!

 

Jeśli uważasz, że obecnie płacisz wysokie rachunki za prąd to masz rację… płacisz! Ale to dopiero początek, bo to co jest pewne to wzrosty cen w kolejnych latach. Zatem jest bardzo drogo i będzie jeszcze drożej. Taka jest właśnie strategia energetyczna. Możemy wyciągać kolejne banknoty i wrzucać je do worka bez dna lub skorzystać z ostatniego momentu na zabezpieczenie swoich finansów!

 

Czas na działanie jest teraz!

 

Zadbaj o swoje finanse bo jak sam widzisz może być tylko gorzej. Kto wie o jakich kolejnych rewelacjach usłyszymy za kilka kolejnych miesięcy? Prąd drożeje, usługi drożeją, towar drożeje, a pensje zostają bez zmian. Tak, wiemy, że to najprawdopodobniej nasz „najostrzejszy” artykuł, ale  nie pozostawimy tej sytuacji bez echa!

 

Zadzwoń pilnie i zapytaj o szczegóły: 

(+48) 577 188 055

(+48) 533 337 884

(+48) 533 222 223

(+48) 605 999 987