Nowa strona Home Star

Nowa strona Home Star

Mamy przyjemność przedstawić nową odsłonę naszej witryny internetowej. Znajdą na niej Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z działalnością firmy Home Star. Za pośrednictwem naszego bloga będziemy systematycznie publikować dla Państwa interesujące, sprawdzone i co najważniejsze użyteczne informacje związane z branżą fotowoltaiczną. Naszą ideą jest rzetelne przedstawienie możliwości związanych z instalacją paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Jesteśmy przekonani, że treści tworzone przez specjalistów Home Star pomogą w podjęciu świadomej decyzji związanej z przejściem na alternatywne źródła energii.

Kilka faktów o fotowoltaice… Z każdym kolejnym rokiem liczba instalacji fotowoltaicznych zwiększa się o kilkaset procent. Polacy zauważają, że odnawialne źródła energii poza walorami ekologicznymi dają również szansę na wygenerowanie pokaźnych oszczędności w domowym/firmowym budżecie. Inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się w ciągu kilku kolejnych lat, pozwala pozbyć się rachunków za prąd i cieszyć z dobrze ulokowanych środków.
W każdej branży następują okresy zmniejszonej oraz zwiększonej aktywności konsumentów. Nie inaczej wygląda sytuacja w branży fotowoltaicznej. Zbliża się lato czyli okres największej wydajności dla paneli fotowoltaicznych. Zarówno dla wielu polskich rodzin jak i przedsiębiorstw jest to najlepszy czas na podjęcie decyzji o pozytywnych zmianach ukierunkowanych na innowacyjne rozwiązania!

Kilka słów o dodatkowych możliwościach… Obecnie mamy dwa programy mające na celu zwiększenie motywacji Polaków do podjęcia konkretnego działania! Pierwszym z nich jest program „Czyste Powietrze”. Jeśli planują Państwo wymienić swoje źródło ciepła na energooszczędną, wielofunkcyjną, bezpieczną i łatwą w obsłudze pompę ciepła można uzyskać na ten cel pokaźne dofinansowanie. Z kolei program „Mój prąd” daje możliwość otrzymania 5000 zł dofinansowania na nowo powstałą instalację fotowoltaiczną.

Kilka słów o Naszych możliwościach… Home Star współpracuje z międzynarodowymi partnerami, którzy zapewniają nam komponenty na najwyższym światowym poziomie. To bezpośrednio daje gwarancję bezpieczeństwa, jakości i satysfakcji dla każdej osoby, która podejmie współpracę z naszą marką. Naszą najważniejszą wartością jest zaufanie czyli waluta przyszłości. Cały czas ją pielęgnujemy otrzymując wiele pozytywnych rekomendacji wśród użytkowników naszych instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiadamy wykwalifikowanych instalatorów oraz montażystów, którzy sprawią, że nowo powstała domowa elektrownia słoneczna stanie się nie tylko źródłem co miesięcznych oszczędności, ale również powodem do dumy.

Skontaktuj się z Nami już dziś!