Wzrost cen energii elektrycznej

Przedsiębiorcy dostaną po kieszeni! Stop dla wzrostu cen za energię elektryczną!

Ceny prądu dla firm w ostatnich latach stale rosną, a prognozy na najbliższą przyszłość niestety nie są pod tym względem optymistyczne dla przedsiębiorców. Przewiduje się kolejne spore podwyżki, które w tych trudnych czasach mogą spowodować kolejne komplikacje w przepływie firmowych środków.

Inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną jest zarówno metodą na obniżenie rachunków za energię elektryczną w firmie, jak i również długofalową lokatą kapitału, który ma niezwykle korzystną stopę zwrotu. Fotowoltaika to dla firm także doskonały sposób na zwiększenie konkurencyjności dzięki postawieniu na przyjazne dla środowiska źródło energii.

Dzięki ogólnopolskim programom wspierającym innowacyjne, ekologiczne i co najważniejsze ekonomiczne rozwiązania zarówno osoby indywidualne jak i te prowadzące biznes mogą skorzystać z dofinansowania na własną elektrownię słoneczną.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia wszystkich możliwości związanych z instalacją paneli fotowoltaicznych w Państwa firmie.