Pompy ciepła

Pompa ciepła - rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego domu.

Z roku na rok rośnie świadomość Polaków związana z negatywnym wpływem ogrzewania budynków nieodnawialnymi źródłami energii. Właśnie dlatego samorządy wszystkich województw uchwaliły ustawę antysmogową, której zadaniem jest wyeliminowanie tzw.: „kopciuchów”, które zatruwają powietrze wokół nas.

Żyjemy w XXI wieku. Technologia ciągle się rozwija i daje nam wiele możliwości z których warto skorzystać i być EKO (ekonomiczny i ekologiczny). Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów Home Star rozwiązań jest pompa ciepła.

Pompa ciepła to urządzenie wielofunkcyjne, a przy tym bardzo łatwe w obsłudze (zautomatyzowane). Możemy z niej korzystać przez cały rok. Zimą posłuży do ogrzewania natomiast w upalne dni pomoże schłodzić nasze mieszkanie. Do tego pompa ciepła jest urządzeniem praktycznie bezawaryjnym, które będzie Nam służyć wiele kolejnych lat.  Dodatkowo w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł ciepła możemy czuć się całkowicie bezpieczni. Nie grozi nam zaczadzenie lub wybuch nowo powstałej instalacji.

Odnawialne źródła energii są z całą pewnością pewną inwestycję na przyszłość, która w perspektywie czasu przyniesie użytkownikom wiele korzyści.

Zapraszamy do kontaktu, bo przyszłość zaczyna się dziś!